Strona główna Aktualności Calista z Grand Prix Zoo-Botanica 2015

Calista z Grand Prix Zoo-Botanica 2015

Calista z Grand Prix Zoo-Botanica 2015

Z wielką radością informujemy, że nasze stoisko zostało wyróżnione nagrodą Grand Prix podczas XIV Targów i Wystawy Zoologiczno-Botanicznej Zoo-Botanica, które odbyły się w dn. 12-13 września 2015 we wrocławskiej Hali Stulecia.

Zoo-Botanica to największe targi zoologiczno-botaniczne w Polsce, które pozwalają firmom realizować cele marketingowo-sprzedażowo, a jednocześnie są atrakcyjne dla wszystkich miłośników zwierząt.

XIV edycja wydarzenia przyciągnęła 150 firm i około 16 500 odwiedzających. Oprócz doskonale zaopatrzonych stoisk firm polskich i zagranicznych, na obecnych czekało kilkanaście pokazów, prezentacji, wykładów i konkursów oraz Wystawa Akwarystyczna ze zorganizowanym po raz pierwszy Sympozjum Akwarystycznym. Patronem honorowym imprezy został prof. dr. hab. Roman Kołacz, Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Jak co roku, przyznano nagrody Grand Prix w konkursie targowym dla wystawców. Laureatem w kategorii „najciekawsze stoisko Zoologia” została firma United Petfood Polska, właściciel marki Calista. Mamy nadzieję, że otrzymane wyróżnienie pozytywnie wpłynie na opinię o naszych karmach – zarówno wśród konsumentów, jak i w środowisku biznesowym.

Bardzo dziękujemy każdemu, kto odwiedził nasze stoisko. Do zobaczenia za rok podczas 15-lecia Targów Zoo-Botanica!

Współpraca

Dołącz do grona naszych Partnerów i wprowadź do swojej oferty produktowej karmy Calista

Odkryj korzyści

Gdzie kupić

Bezustannie powiększamy sieć współpracujących z nami dystrybutorów, u których kupisz nasze karmy i przekąski.

Lista sklepów

Skontaktuj się

Masz pytania? Interesuje Cię współpraca? Nasi eksperci chętnie pomogą Ci w wyborze optymalnego produktu.


502-483-734
Skontaktuj się