Strona główna Aktualności Poznajcie markę Calista podczas Targów ZOO-BOTANICA 2015

Poznajcie markę Calista podczas Targów ZOO-BOTANICA 2015

Poznajcie markę Calista podczas Targów ZOO-BOTANICA 2015

W weekend 12-13 września, w Hali Stulecia we Wrocławiu, odbędzie już XIV edycja Targów i Wystawy Zoologiczno-Botanicznej ZOO-BOTANICA 2015, organizowanych przez firmę Wigor. Podczas tegorocznej imprezy, zaprezentujemy odwiedzającym nową markę karm dla psów i kotów – Calista.

ZOO-BOTANICA to największe wydarzenie zoologiczno-botaniczne w Polsce. Na powierzchni 7000 m2, wystawcy mogą porozmawiać z potencjalnymi klientami, wymienić się doświadczeniami z ekspertami z branży oraz zapoznać się z ofertą konkurencji. United Petfood Polska, właściciel marki Calista, będzie jedną z niemal 200 firm, które zapowiedziały w tym roku swoje przybycie. Wśród nich, znajdują się producenci i dystrybutorzy karm i sprzętu dla zwierząt oraz firmy usługowe zarówno z Polski, jak i zagranicy. Organizatorzy spodziewają się także ponad 15tys. widzów.

Oprócz pełnej atrakcji prezentacji karm Calista oraz wielu innych produktów i usług dla Waszych pupili, podczas targów czeka na Was VI Festiwal Psa i Kota, największa w Polsce Wystawa Akwarystyczna, Wystawa Terrarystyczna oraz szereg konkursów dla miłośników zwierząt. Przedstawiciele naszej marki wezmą udział w organizowanych wykładach i seminariach oraz w konkursie targowym.

Do zobaczenia w Warszawie 12 i 13 września! Gorąco liczymy na Waszą obecność i opinie na temat karm Calista.

Szczegóły na www.wigor-targi.com/targi,970,ZOO+-+BOTANICA+2015.html.

Współpraca

Dołącz do grona naszych Partnerów i wprowadź do swojej oferty produktowej karmy Calista

Odkryj korzyści

Gdzie kupić

Bezustannie powiększamy sieć współpracujących z nami dystrybutorów, u których kupisz nasze karmy i przekąski.

Lista sklepów

Skontaktuj się

Masz pytania? Interesuje Cię współpraca? Nasi eksperci chętnie pomogą Ci w wyborze optymalnego produktu.


502-483-734
Skontaktuj się